نخود ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار

نخود: ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار اردوی تیم ملی قایقرانی کایاک خبر ورزشی

گت بلاگز خوزستان عشایر خوزستان، حماسه سازان 29 اردیبهشت

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری آمادگی مردم و عشایر استان براس ساختن حماسه ای دیگر در انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه را اعلام کرد.

عشایر خوزستان، حماسه سازان 29 اردیبهشت

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ آیت الله عباس کعبی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه عشایر غیور خوزستان آماده حماسه سازی در 29 اردیبهشت هستند گفت: مردم استان در این دوره از انتخابات با تمام وجود از حجت الاسلام رئیسی حمایت می کند.

عبارات مهم : حماسه
وی بیان داشت: مردم خوزستان همواره آمادگی خود را جهت دفاع از حریم ولایت و انقلاب اسلامی را نشان داده و در 29 اردیبهشت ماه نیز بار دیگر حماسه ای تاریخی را رقم خواهند زد.

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه در این دوره از انتخابات ریاست جمهور، حجت الاسلام رئیسی با شعار مبارزه با فساد و فقر وارد کارگزار انتخابات شده است اند تصریح کرد: مردم و عشایر غیور خوزستان در این دوره از انتخابات حمایتی قاطع و همه جانبه ای از نامزد انتخاباتی خواهند کرد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه اذعان داشت: مردم ولایتمدار خوزستان با همه قومیت ها یک پارچه و یک صدا از این سید محرومان حمایت می کنند.

آیت الله عباس کعبی با اشاره به پرسشها عدیده استان خوزستان به خاص در زمینه زیست محیطی، بیکاری و فقر بیان کرد: مردم از شعار و وعده و وعید خسته شده است اند و بدنبال درمان پرسشها خود هستند.

وی اظهار داشت: خوزستان که قطب تامین انرژی و نفت و گاز کشور عزیزمان ایران است با هزاران مسئله و فقر و بد بختی مواجه است و متاسفانه شاهد دو گانه فقر و نفت هستیم.

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه در دولت کار و کرامت حجت الاسلام رئیسی، فقر و نفت با هم جمع نخواهد شد افزود: مردم انتظار دارند پرسشها زیست محیطی، فقر و تبعیض و تحقیر باید در خوزستان آخر یابند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: حماسه | خوزستان | اردیبهشت | انتخابات | نامزد انتخابات | حماسه سازی مردم و عشایر | استان خوزستان | آیت الله عباس کعبی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog