نخود ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار

نخود: ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار اردوی تیم ملی قایقرانی کایاک خبر ورزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هواداران دلواپس شکایت گابریل و ماریچ نباشند / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید خیال هواداران بابت پرونده شکایت گابریل و لوکا ماریچ راحت باشد.

هواداران دلواپس شکایت گابریل و ماریچ نباشند / گرشاسبی

گرشاسبی: هواداران دلواپس شکایت گابریل و ماریچ نباشند

عبارات مهم : استقلال

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید خیال هواداران بابت پرونده شکایت گابریل و لوکا ماریچ راحت باشد.

به گزارش ایسنا، گرشاسبی سرپرست کلوب پرسپولیس بعد از جلسه گزینش عضو تازه هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: یکی از دغدغه های ما سامان دهی اوضاع بدهی های تیم به بازیکنان قدیمی و خارجی تیم هست. خیال همه هواداران بابت پرونده گابریل و لوکا ماریچ راحت باشد و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

هواداران دلواپس شکایت گابریل و ماریچ نباشند / گرشاسبی

او در رابطه با جلسه ی تمدید قرارداد با برانکو اظهار کرد: بحث برانکو اصلا پول نبود. بحث او کادر فنی ای بود که مورد نیاز داشت و همچنین آنالیزی در رابطه با روند فنی با کلوب انجام دهند. امروز هم با دستیارش تسویه حساب کامل شد و رفت. یک سری ابهاماتی در رابطه با پرداختی ها و دریافتی های تیم وجود داشت ولی طی فردا و بعد فردا تمام پرسشها حل می شود.

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به ابهامات موجود راجع به ساختمان دو کلوب استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: همان وقت که این ساختمان ها خریداری شدند، به نام این دو کلوب خریداری شدند. البته سند به نام کلوب های استقلال و پرسپولیس زده نشد که این کار باید انجام شود. در وقت دکتر دادگان که این ساختمان ها خریداری شدند در تابلویی که در آنجا به مناسبت افتتاحیه راه اندازی شد این موارد قید شده است و مشخص است که این مکان ها جهت پرسپولیس و استقلال است و من هم بعید می دانم که کلوب های پرسپولیس و استقلال در هر جایی که مستقر باشند بعید می دانم که فدراسیون اثاث آن ها را به خیابان بریزد.

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید خیال هواداران بابت پرونده شکایت گابریل و لوکا ماریچ راحت باشد.

گرشاسبی در رابطه با براق نبودن پرداخت های هدایتی به کلوب و مشکلاتی که بعد از آن به وجود آمد گفت: برنامه 90 قبل از مطرح کردن این عنوان باید این ابهامات را از مدیران پرسپولیس پرسش می کرد. همه چیز به طور براق در کلوب موجود هست. تمام اعداد و ارقام همه به صورت مشخص و براق به حساب ها واریز شده است و اسنادش موجود هست. هر کدام از خبرنگاران که مایلند می توانند به کلوب بیایند تا این اسناد را از نزدیک ببینند.

واژه های کلیدی: استقلال | ساختمان | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog