نخود ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار

نخود: ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار اردوی تیم ملی قایقرانی کایاک خبر ورزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری زشت بودن من باعث شد که تلاش بیشتری کنم که در جامعه دیده بشوم / علیرضا خمسه

علیرضا خمسه ایفای نقش جدی را جزو چالش‌های بزرگ حرفه‌ای‌اش دانست و حضور در سریال «میکائیل» در نقش «آقاخان» را موفقیت خود خواند.

زشت بودن من باعث شد که تلاش بیشتری کنم که در جامعه دیده بشوم / علیرضا خمسه

علیرضا خمسه: زشت بودن من باعث شد که تلاش بیشتری کنم که در جامعه دیده بشوم

عبارات مهم : سریال

علیرضا خمسه ایفای نقش جدی را جزو چالش های بزرگ حرفه ای اش دانست و حضور در سریال «میکائیل» در نقش «آقاخان» را موفقیت خود خواند.

به گزارش ایسنا، خمسه هم اکنون به خاطر پخش سریال های «میکائیل»، «مرد هزار چهره» و «عصر پاییزی» از جمله بازیگرانی است که با مخاطبان آی فیلم همراه است.

علیرضا خمسه با بیان اینکه مادرم می گفت که پسر زشتی هستم، در پاسخ به این سؤال که چطور با این اوصاف پا به عرصه ای گذاشتید که یکی از نیازهای اولیه آن صورت قشنگ هست، گفت: این برداشت، برداشت صحیحی از حرفه بازیگری نیست. الان که به تئاتر می روم، تمام بازیگران از نظر من قشنگ هستند. حالا ممکن است قشنگی بصری داشته باشند، ممکن است نداشته باشند. من به عمق بازی و علاقه آن ها نگاه می کنم. زشت بودن من باعث شد که تقلا و تلاش بیشتری کنم که در جامعه دیده بشوم و مردم من را بپذیرند.

این بازیگر کمدین که در سریال های «میکائیل» و «مردهزار چهره» نقش جدی بازی کرده هست، راجع به ی نقش آقاخان در سریال میکائیل گفت: نقش «آقاخان» را با علاقه تمام گزینش کردم و این عنوان در نظرم بود که مخاطبی که چند هنگامی که است من را با نقش طنز مثل «بابا پنجعلی» می بیند، حالا می خواهد من را با یک نقش کاملا جدی ببیند و این عنوان جهت خودم یک چالش بزرگ بود که فکر می کنم با موفقیت انجامش دادم و مردم نقش «آقاخان» را پذیرفتند.

وی با اشاره به اینکه بنابراین باورم این است که اگر می خواهم کمدین خوبی باشم باید تراژدی و کمدی را خوب بازی کنم، افزود: اصولاً لفظ کمدین به کسی اطلاق می شود که همزمان کمدی و تراژدی بازی می کند و در فرانسه به کسی که کارهای خنده آمیز بازی می کند، کمیک می گویند ولی کمدین کسی است که تراژدی هم خوب بازی می کند. به عنوان نمونه مهدی هاشمی و پرویز پرستویی را مثال می زنم یا بازیگران خیلی خوب دیگر که کمدی را همانقدر خوب بازی می کنند که تراژدی را.

خمسه که دوره حرفه ای پانتومیم (زبان بدن) را در فرانسه فراگرفته است و در این زمینه تلاش زیادی کرده، دراین باره گفت: همان سال ها که فرانسه رفتم تلاش در یادگیری این هنر کردم و بعد از آن فکر می کردم که این توصیه را باید در کشور عزیزمان ایران هم راه بیندازم که نیازی به دیالوگ گفتن زیاد نیست و ما شیوههایی را می توانیم یاد بگیریم که از آن طریق در گوشه ای از صحنه باشیم ولی سخن زیادی بگوییم.

وی با اشاره به اینکه جمله «حضور بازیگر مهم تراز کلام اوست» چکیده آموزه پانتومیم هست، گفت: بازیگران نیاز دارند به پانتومیم و هنگامی که در فیلم «من زمین را دوست دارم» بازی کردم، وقت استفاده از این هنر را به دست آوردم.

بازیگر سریال «مرد هزار چهره» تصریح کرد: بعضی وقت ها هم بود که نقش هایی به من پیشنهاد می شد که هیچ حرکتی نداشت مثل باباپنجعلی. نقش بابا پنجعلی هم یکی از شیوه های بازیگری است که خودم خیلی دوست دارم در سریال «مرد هزار چهره» هم هنگامی که آقای مهران مدیری آن شخصیت را به من پیشنهاد داد، به من گفت اصلا دلواپس نباش که جهت این نقش یک دوبلور با صدای بم در نظر گرفتم. جهت من خیلی جای تعجب داشت که آیا من نباید به صدای شخصیتم توجه کنم، و صدای او را از خودم ساختم و مهران مدیری بعد از نخستین سکانس گفت من همین صدا را می خواستم.

خمسه که این روزها مشغول بازی در «پایتخت ۵» هست، گفت: من و بقیه اعضای گروه «پایتخت» سخت مشغول فیلمبرداری سری پنجم این سریال هستیم تا عید نوروز مهمان منزل های مردم بشویم. به نظر من «پایتخت ۵» سریال خیلی جذابی است و مردم قطعاً از آن استقبال می کنند.

زشت بودن من باعث شد که تلاش بیشتری کنم که در جامعه دیده بشوم / علیرضا خمسه

واژه های کلیدی: سریال | بازیگران | علیرضا خمسه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog