نخود ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار

نخود: ایران اردیبهشت قایقرانی گیلان حضور 4ورزشکار اردوی تیم ملی قایقرانی کایاک خبر ورزشی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تکلیف گوشی‌هایی که در طرح رجیستری غیرفعال می‌شوند چیست؟

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص کاربرانی که موبایل‌هایشان در طرح رجیستری غیرفعال شده است توضیحاتی ارائه داد.

تکلیف گوشی‌هایی که در طرح رجیستری غیرفعال می‌شوند چیست؟

تکلیف گوشی هایی که در طرح رجیستری غیرفعال می شوند چیست؟

عبارات مهم : دریافت

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص کاربرانی که گوشی تلفن همراه هایشان در طرح رجیستری غیرفعال شده است توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، آخرهای مهرماه بود طرح شناسه دار کردن گوشی های گوشی (رجیستری) با مرحله مانیتورینگ شروع و از تاریخ 14 آذر با گوشی های آیفون اجرایی شد. دستگاه هایی که به طور قانونی وارد کشور نشده بودند و دارندگان آیفون و آیپدهایی که دستگاه خود را در سامانه رجیستری ثبت نکرده بودند از یکشنبه (17 دی ماه) سرویس دهی اپراتورهای گوشی به این دستگاه ها قطع شد و به هیچ عنوان دیگر امکان دریافت سرویس جهت آن ها مهیا نمی شود.

تکلیف گوشی‌هایی که در طرح رجیستری غیرفعال می‌شوند چیست؟

حمیدرضا دهقانی نیا، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص کاربرانی که گوشی تلفن همراه هایشان تاکنون که مهلت قانونی رجیستری شدنشان تمام شده است گفت: “در صورت قطع شدن آنتن دهی دستگاه های موبایل، کاربر باید گوشی را به فروشنده ای که از آن دستگاه را در طول ماه های گذشته خریداری کرده بازگرداند تا دستگاه جدیدی از او دریافت کند و اگر با امتناع فروشنده مواجه شدند به سازمانهای تعزیرات حکومتی به آدرس Tazirat135.ir یا حمایت مصرف کنندگان به آدرس Cppo.mimt.gov.ir مراجعه و شکایتشان را ثبت کنند. با ثبت شکایت هماهنگی های مورد نیاز صورت گرفته و مردم دلواپس موردی نباشند، حتی اگر فروشگاه مورد نظر تعطیل شده است باشد و… بازهم توانایی اقداماتی را در این باره خواهیم داشت”.

وی همچنین تاکید کرد که خریداران حتما باید هنگام خرید گوشی فاکتوری که سریال دستگاه روی آن نوشته شده است باشد، از فروشنده دریافت کنند و در صورت خرید گوشی دست دوم نیز از طریق شماره پیامکی 7777 و یا کد دستوری *7777# اصالت دستگاه را استعلام کنند.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص کاربرانی که موبایل‌هایشان در طرح رجیستری غیرفعال شده است توضیحاتی ارائه داد.

واژه های کلیدی: دریافت | دستگاه | فناوری | قانونی | فروشنده | رجیستری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog